Prodejna
Pracovní doba:
pondělí-pátek: 10:00-15:00 hod.
Schůzky v jinou dobu po dohodě.
Pražská třída 591
Hradec Králové 4, 500 04
+420 774 518 974
p. Tomek
+420 776 890 808
prodejna

Časté dotazy

Jak správně vybrat podlahovou krytinu?

Tuto otázku si položí snad každý, kdo o nové podlaze uvažuje. Podlaha je důležitá součást stavby, podtrhuje komfortnost našeho bydlení a přispívá významnou měrou k naší spokojenosti. Není to jen jakýsi interiérový doplněk, proto její výběr nemůže být nahodilý, má-li vydržet na dlouhou dobu. Rádi Vám s výběrem poradíme, proto nás neváhejte kontaktovat!

Důležité upozornění!!!
Při stavbě nových domů, či bytových jednotek, mějte na paměti včasné rozhodnutí o tom, jaké podlahy budou do jednotlivých místností instalovány. Tato rozhodnutí mají vliv na celkovou výšku podlahové krytiny. Korekce těchto rozhodnutí až při vlastní realizaci pokládky podlahové krytiny způsobuje různé výšky podlahy a vznikají tak nepříjemné výškové rozdíly. Nabízíme konzultaci k této problematice.

Jak probíhá zprostředkování zakázky ve firmě Podlahy Tomek?

Prostor, na kterém se budou předpokládáné práce provádět, si zaměříme, zkontrolujeme podklad a vypracujeme zdarma cenovou kalkulaci. V případě zájmu domluvíme termín realizace.

Rádi uvítáme zájem soukromých osob, či malých i velkých firem. V naší vzorkové prodejně Vám rádi pomůžeme s výběrem typu i vzoru podlahové krytiny.

Co je to odtrhová zkouška a kdy ji uskutečnit?

Závazné pokyny pro zákazníka při realizaci vinylových podlah. Odtrhová zkouška prověří základ - podklad pro pokládku nové podlahy.

Na stránce se podrobně zabýváme otázkou kdy uskutečnit odtrhovou zkoušku =>>.

Děláme vám vinylovou podlahu - potřebujeme vaši součinnost.

Při realizaci vinylové podlahy je nutný také podíl odpovědnosti ze strany zákazníka. Co je nutné, aby zákazník udělal?