Prodejna
Pracovní doba:
pondělí-pátek: 10:00-15:00 hod.
Schůzky v jinou dobu po dohodě.
Pražská třída 591
Hradec Králové 4, 500 04
+420 774 518 974
p. Tomek
+420 776 890 808
prodejna

Dekorativní podlahy a stěrky

 Dekorativní povrchy a stěrky se používají jako finální vrstva podlah i stěn, která je vhodná pro obytné i komerční prostory. Přestože se jedná o velmi tenkou vrstvu, jsou stěrky vysoce odolné, trvale pružné a tlumí hluk.  Logo Sika

 Designové stěrky

Stěrky, dříve používané především jako ryze technický prvek, se během posledních let vypracovaly k další funkci, a to estetické a dekorativní. Pro realizaci podlah využíváme osvědčené materiály, kdy v oblasti designových stěrek zákazníkům doporučujeme především tyto typy:

SikaDecor
Stěrka vhodná pro přímé zatížení. Jedná se o samonivelační a polymerem modifikovanou stěrku, která zaručuje pevnost min. 35 N/mm2.

Sikagard – 750 Deco EpoCem
Stěrka na bázi cementu, která je zušlechtěná epoxidovou pryskyřicí, je vhodná pro interiér i exteriér. Tento povrch lze barevně tónovat a vytvářet s ním netradiční povrch nejen podlah, ale také stěn.

Sikafloor – 300 N
Stěrka na bázi PU pryskyřic a bez rozpouštědel skvěle tlumí kročejový hluk a vyznačuje se také vysokým estetickým vzhledem. Tento typ podlahy je vhodný do veřejných prostor, jako jsou nemocnice, školy, výstaviště či prodejny.

Více o dekorativních podlahových stěrkách najdete zde=>>

Dekorativní stěrky mají široké využití

Máte nějaké dotazy nebo máte zájem o nezávaznou poptávku? Neváhejte nás kontaktovat.