Prodejna
Pracovní doba:
pondělí-pátek: 10:00-15:00 hod.
Schůzky v jinou dobu po dohodě.
Pražská třída 591
Hradec Králové 4, 500 04
+420 774 518 974
p. Tomek
+420 776 890 808
prodejna

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou klasikou, která se neokouká. Dřevo je krásné na pohled, příjemné na dotek a svoji strukturou udává atmosféru celému interiéru. Své příznivce si stále získává nejen pro vzhled, ale také pro svoji dlouhou životnost. Dřevo má mnoho tónů a podob, ze kterých si jistě vyberete.
Kalkulace zdarma
 Odkaz na webové stránky StairfloorLogo Floorforever
dřevěné podlahy

Třívrstvé dřevěné podlahy

Zabýváme se nejen dodávkou, ale také pokládkou, kdy se v současné době zaměřujeme především na třívrstvé dřevěné podlahy, které vynikají propracovanými vlastnostmi.

Tento typ podlahy má snadnou montáž a vyskytuje se v dekoru dub natur či rustik, které jsou pomocí olejů WOKA různě tónované. Dále nabízí dvojvrstvé i dýhované krytiny, kde můžete vybírat z evropských i exotických dřevin.

Výhody třívrstvých dřevěných podlah

  • rychlá montáž
  • clickový zámek 5G
  • dobrá stabilita
  • menší pnutí než u masivu
  • cenová dostupnost

Podlahové topení a dřevěná podlaha

V souvislosti s dřevěnou podlahou zajišťujeme také podlahové topení. A právě pro použití podlahového vytápění je ideální třívrstvá dřevěná podlaha, která je nižší a nabízí tak výhodnější hodnoty tepelného odporu. Tento typ krytiny je v nabídce jak v dlouhé, tak krátké variantě.

Pokládka dřevěné podlahy

Podlahy Tomek nabízejí nejen poradenství, návrh a prodej, ale také pokládku dřevěných podlah. Zaujala vás možnost kombinace dřevěné podlahy s podlahovým topením? Prohlédněte si celou nabídku značky STAR FLOOR nebo si rovnou domluvte osobní schůzku.