Prodejna
Pracovní doba:
pondělí-pátek: 10:00-15:00 hod.
Schůzky v jinou dobu po dohodě.
Pražská třída 591
Hradec Králové 4, 500 04
+420 774 518 974
p. Tomek
+420 776 890 808
prodejna

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou jasnou volbou pro ty, kteří chtějí odolnou krytinu se snadnou údržbou. Navíc má laminánová podlaha od osvědčených výrobců jednu velkou výhodu – můžete vybírat z nepřeberného množství přírodních struktur dřeva a kamene. Povrch laminátu od přírodního originálu téměř nerozeznáte a u vzorů jednotlivých lamel je zachována i jedinečnost vzorů.
Kalkulace zdarma
 Odkaz na webové stránky Stairfloor
Logo quick step
Logo Balterio

Laminátové podlahy a osvědčení výrobci

Pracujeme jenom s podlahami od osvědčených výrobců, na které se můžeme spolehnout my i naši zákazníci. Špičkové laminátové podlahy nám dodává belgický výrobce Balterio, o jehož kvalitě svědčí řada ocenění, dále Quick-Step s dvacetiletou tradicí a STAR FLOOR s propracovaným vzhledem.

Výhody laminátových podlah

  • jednoduchá montáž/demontáž
  • vysoká odolnost a kvalita
  • věrohodné provedení (dřevo i kámen)
  • odolnost proti UV záření
  • snadná údržba

Pokládka laminátové podlahy

Pokládka laminátové podlahy je díky propracovanému systému velmi rychlá a díky mechanickému sestavení můžete krytinu okamžitě zatížit. Údržba laminátu je minimální a můžete vybírat ze suchého (pomocí vysavače s vhodným nástavcem) i mokrého čištění (vlhká textilie).

Vzory, ze kterých můžete vybírat


Máte zájem o laminátovou podlahu do vašeho domu, bytu či kanceláře? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vás seznámíme s naší nabídkou, vzorníky a nezávazně vám připravíme kalkulaci.

Čtěte:

  1. Realizace vinyových podlah - závazné pokyny =>>
  2. Úskalí podkladů pro podlahové krytiny =>>