Vinylová madla i obložení schodiště. Perfektní celek, který dostanete jen od Podlahy Tomek

Schodiště je takovou křižovatkou domova. Propojuje patra a vlastně i světy – ten většinou dětský nahoře a rodinný dole. I proto, a také kvůli celkovému dojmu, je příjemné, když podlaha přímo navazuje na schodiště, respektive s ním ladí. Toho se dá snadno dosáhnout tím, že zvolíte stejný materiál a dekor.

Naše rodinná firma Podlahy Tomek tohle umí. Specializujeme se na vinylové podlahy, a stejně tak dokážeme vinylem obložit i vaše schodiště. A nejen to. Myslíme i na detaily. Jako jediní na českém trhu dokážeme stejným vinylem, který si vyberete na podlahu, pokrýt i madla, která by u schodiště neměla chybět.

Vinyl jasně vyhrává 

Funkce madel či zábradlí je zásadní především z bezpečnostního hlediska. I dospělý člověk se občas při cestě po schodech potřebuje přidržet. Nemluvě o starších lidech nebo malých dětech, pro které je tato opora nezbytná. Pokud stavíte dům nebo rekonstruujete, promyslete tento detail už v samotném začátku. Výběr madel je totiž úzce spjat s podlahami, které jsou, odhlédneme-li od vybavení, jedním ze zásadních prvků.

Našim zákazníkům vřele doporučujeme vinyl pro jeho praktické vlastnosti a atraktivní vzhled. Právem stojí na špici žebříčku podlahových krytin. Vybírat můžete z pestré škály dekorů – v nabídce naleznete vinyl ve vzhledu dřeva, kamene, dlažby i betonu. Vinyl je materiál pružný, zcela nenáročný na údržbu a odolný vůči oděru a vodě. Takže odolá i domácím mazlíčkům a malým dětem. Pokud ho porovnáte s klasickým laminátem, je pocitově hřejivější.

Umíme i věci, které jinde nemají

Jakmile tak člověk zvolí vinyl na podlahu, třeba v chodbě, padne jeho zrak jistě i na schodiště. Co s ním? Je to snadné, prostě vinyl nechte pokračovat i po cestě nahoru. Unikátní vinylové obložení schodiště pro vás dokážeme realizovat na jakoukoli konstrukci – dřevěnou, kovovou, betonovou i Ytongovou. A dobrá zpráva je, že tím rozhodně nekončíme…

 

Podél schodiště zpravidla potřebujete již zmíněná madla na stěnu, která podpoří vaši stabilitu a schody s nimi budou hned bezpečnější. A díky nám mohou být tato madla dokonale precizní a sladěná s podlahou i obložením schodiště. Ze stejného vinylu, který vám dáme na podlahu nebo schody totiž dokážeme vyrobit jako jediní v republice také obložení.

 

Jedná se o naši unikátní techniku. Vinyl je pro madla skvělým materiálem – je příjemný na dotek, snadno se udržuje a neklouže. Ať už zvolíte vinyl v dekoru dřeva nebo třeba betonu, poradíme si s tím a váš domov vám rádi pomůžeme zútulnit a proměnit v dokonalé místo pro život.

Copyright 2021 podlahy-tomek.cz | všechna práva vyhrazena