Podlahy se slevou

Chcete ušetřit na nové podlaze? U nás to jde. A to až o 30 % z celkové ceny podlahy! Není to přitom nijak komplikované.

Jakmile doma plánujete rekonstrukci podlah nebo řešíte podlahy úplně nové, chce to vzít zgruntu všude, aby to pěkně vypadalo a navazovalo. Nechte si tak udělat i nové schodiště a právě díky jeho realizaci značně ušetříte na podlahách. Platí totiž jednoduchá rovnice – ke schodišti, které si u nás v Podlahy Tomek i s realizací objednáte, získáte podlahu se slevou až 30 %. Avšak pokud neschaníte schody, jsme schopni vám dodat pouze i podlahu s výraznou slevou bez montáže.

Vřele můžeme do celého vašeho domova doporučit vinyl, který oplývá praktickými vlastnostmi a rovněž skvěle vypadá. I proto, že existuje v mnoha dekorech. Imituje vzhled dřeva, kamene, dlažby i betonu. Pro mluví v případě vinylu – na podlahu i na schodiště – i jeho vlastnosti: je zcela nenáročný na údržbu, odolný vůči oděru a také voděodolný. 

V případě schodiště navíc v Podlahy Tomek dokážeme dodat opravdu celistvý a dokonalý celek. K vinylovému obložení schodiště totiž z vinylu umíme vyrobit i madla, která se postarají o bezpečí na schodišti. 

Jak získat schody a podlahu se slevou?

  • pošlete poptávku na schody

  • napište nám do poznámky, že máte zájem i o podlahu

  • objednejte si schodiště a jeho realizaci

  • objednejte si podlahy se slevou až 30 % i bez montážePřijďte se poradit

Plánujete novostavbu nebo rekonstrukci? Domluvte si osobní schůzku přímo na prodejně a přineste s sebou svůj projekt. Seznámíme vás s novými materiály, poradíme vám s vhodným designem a připravíme vám zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

David Tomek

majitel firmy, technické poradenství, kalkulace

Stanislav Tomek

spolumajitel

Luboš Hrubý

montážník

Robert Košťál

montážník

Karel Rubík

montážník

Spolupracujeme 

Copyright 2024 podlahy-tomek.cz | všechna práva vyhrazena