Proč zvolit podlahu značky StairFloor?

Jsou vlastnosti, které by měly splňovat všechny podlahy. Bezesporu je to odolnost a kvalitní pokládka. Potřebnou péči je potom třeba věnovat především výběru podlahy, s kterou budou vaše nohy (často bosé) v kontaktu každý den – té do vašeho domova.

Nenechte nic náhodě a vyberte si některou z podlah StairFloor. Hodí se do celého domu či bytu. Dokonce i tam, kde hrozí vlhkost, která by běžné podlaze mohla ublížit.

Vinyl? Na podlahy to nejlepší

Vinylové podlahy StairFloor předchází jejich reputace. Jsou stabilní, vyznačují se dlouhou životností, tlumí kročejový hluk a jsou příjemné na dotek. Z dekorů, které výrobce nabízí si vyberou i nejnáročnější zákazníci: je libo dřevo, kámen, dlažba nebo korek? StairFloor promění vaši podlahu přesně v to, co si budete přát. Problémem není ani podlahové topení – vinylové podlahy samy o sobě nestudí, ale takhle mohou i hřát.

Díky minerálnímu jádru vinylových podlah StairFloor, pročež jsou označovány jako rigidní podlahy, není problém je položit ani do starších domů, kde hrozí vlhkost, nebo novostaveb, kde jsou moderní velká okna, která na podlahu propustí velké množství slunečního záření. Rigidním vinylovým podlahám zkrátka ani extrémní změny teplot nijak neublíží. Z tohoto důvodu můžete mít stejnou podlahu v obývacím pokoji i v koupelně, a často jsou pro své vlastnosti vybírány také do komerčních prostor.

Jednoduchá pokládka i pro šikovné kutily

Samotná pokládka podlah StairFloor není nijak náročná. Je proto možné ji realizovat i svépomocí. Podlahy disponují zámkovým spojem, tzv. click systém. Tento spoj zajišťuje vysokou stabilitu spojení a výrazně zjednodušuje realizaci. Spoj click umožňuje spojení jednotlivých dílců mezi sebou zcela jednoduše bez nářadí nebo lepidel. Je umístěn po všech stranách podlahových dílců, proto je podlaha zcela bez spár a navazuje na sebe. Celou podlahu je tak možné opět rozložit a složit, případně nahradit poškozený díl.

StairFloor však nejsou jen podlahové dílce. Výrobce nabízí také lišty a přechody ve stejném dekoru jako je podlaha. Rovněž lze vinylem ve stejném dekoru obložit také schodiště.
Proč podlaha StairFloor?

Click spoje perfektně sedí a podlaha se v horizontálním směru již nemůže oddělit.

Renovujete? StairFloor může být díky své nízké výšce pokládána na stávající podlahu.

Podlaha odolná proti teplu i vlhkosti, vůči opotřebení a chemikáliím.

Tlumí kročejový hluk, hodí se tak i do pater. Navíc má malý odpor a dobrý teplotní vjem.

Studené nohy? Už nikdy. Podlahy StairFloor lze položit i na podlahové vytápění.

Vše sladěno. Jeden dekor může být na zemi, lištách, schodišti i madlech zábradlí.

Copyright 2024 podlahy-tomek.cz | všechna práva vyhrazena