Aktuality

Hit mezi vinylovými podlahami. Rigid je maximálně odolný

02.02.2023

Podlahy jsou jednou z nejzatěžovanějších částí interiéru. Denně po nich chodíme sem a tam, někde po nich běhají domácí mazlíčci, občas se na ně něco vylije, při úklidu po nich jezdí vysavač nebo mokrý mop, a když máte zahradu, čas od času vám přímo do obývacího pokoje vběhnou mokré a špinavé děti nebo pes…

Proč zvolit podlahu značky StairFloor?

19.01.2023

Jsou vlastnosti, které by měly splňovat všechny podlahy. Bezesporu je to odolnost a kvalitní pokládka. Potřebnou péči je potom třeba věnovat především výběru podlahy, s kterou budou vaše nohy (často bosé) v kontaktu každý den – té do vašeho domova.

SPC? Vinylové podlahy s kamenným základem, které už nikdy nebudete muset měnit

14.12.2022

Když už se člověk rozhoduje pro podlahu – zbrusu novou nebo takovou, která má nahradit tu stávající – chce to, aby vydržela co možná nejdéle. Funkcí i vzhledem. Rekonstrukce podlahy je totiž, dalo by se říci, děsivou záležitostí. Všechno musí ven, nějaký ten nepořádek se také nadělá, zkrátka je to obtížné.

Vinylové schody? Hřejí i tlumí, jsou vkusné a příjemné na došlap

05.12.2022

Kdo nebydlí v přízemním domě, má při zařizování domu nebo jeho rekonstrukci starost navíc. Ačkoli vlastně příjemnou. K cestě do patra je třeba schodiště, které je výraznou součástí interiéru. Aby nijak nerušilo celkový dojem a do vašeho domova zapadlo, můžete ho sladit s podlahou, kterou máte v chodbě nebo místnosti, kde začíná, a pokračovat v tomto duchu i v patře. Jak? Jednoduše. V podlahy Tomek obložíme vaše schodiště vinylem Stairfloor.

Vinylová madla i obložení schodiště. Perfektní celek, který dostanete jen od Podlahy Tomek

12.04.2021

Schodiště a zábradlí v jednom stylu. Obložení vinylem má šmrnc i praktičnost

03.03.2021

Vzorková prodejna od úterý 14. dubna opět otevřena

01.04.2020

Copyright 2024 podlahy-tomek.cz | všechna práva vyhrazena