Hit mezi vinylovými podlahami. Rigid je maximálně odolný

Podlahy jsou jednou z nejzatěžovanějších částí interiéru. Denně po nich chodíme sem a tam, někde po nich běhají domácí mazlíčci, občas se na ně něco vylije, při úklidu po nich jezdí vysavač nebo mokrý mop, a když máte zahradu, čas od času vám přímo do obývacího pokoje vběhnou mokré a špinavé děti nebo pes…

Takových situací se najde spousta. Dobrou odolnost vůči oděru i jinému poškození vykazují klasické vinylové podlahy. Přesto se u nich občas projeví jistá tvarová nestálost, vlhkost ani extrémní změny teplot jim příliš nesedí. Tento problém vyřeší inovované rigidní vinylové podlahy nazývané jednoduše jako rigid.

Podlaha s kamenem uprostřed

Vlnění či změnám tvaru u nich zabraňuje minerální jádro tvořené směsí nerostných materiálů a moderním polymerů. Vedle toho jsou tyto podlahy charakteristické robustními zámky vysoké stability a integrovanou podložkou.

Díky podložce a nízké montážní výšce není při pokládce podlahy potřeba řešit jakoukoli jinou podložku. V případě renovace lze rigid dokonce položit i na stávající dlažbu, lino či parkety. Problém nečiní ani podlahové vytápění. Rigidní vinylová podlaha se hodí do celého domu včetně koupelen či kuchyní.

Nechte děti dupat i skákat

Zmíněná integrovaná podložka působí rovněž jako akustická izolace tlumící kročejový hluk. Nemusíte se obávat rigidní podlahy ani v patře, kde se nachází dětský pokoj, nebo v panelákovém bytě. Naopak výběrem rigidu uděláte radost svým sousedům. Vinylová podlaha s minerálním jádrem je totiž velmi tichá a dobře pohlcuje hluk. Výše jmenované důvody předurčují rigidní vinylové podlahy také do komerčních prostor. A to i tam, kde jsou velké výlohy, a podlaha je celý den vystavena přímému slunečnímu svitu. 

Ostatně velká okna jsou dnes běžná také v novostavbách rodinných domů. Než půjdete do práce, nemusíte zatahovat závěsy či stahovat rolety. Rigidní podlaha se celý den může „opalovat“, a přesto bude držet tvar a kvalitu po dlouhá léta. 

Rigid kamkoli

Ve své podstatě je rigidní vinyl univerzální podlahovou krytinou, která se hodí do novostaveb i starších domů, kde hrozí vlhkost, do kaváren, obchodů, salonů krásy i dalších provozů. Jediné, co potřebuje, je pravidelná údržba, tak jako každá jiná podlaha, tj. zamést či vyluxovat a umývat.

Pořizovací cena rigidní podlahy je srovnatelná se standardním vinylem. A rozhodně se, vzhledem ke svým vlastnostem, vyplatí. V Podlahy Tomek získáte navíc slevu až 30 % z celkové ceny podlahy. Stačí si u nás objednat také schodiště i s realizací a můžete ušetřit. Více o slevové akci zde.

Copyright 2024 podlahy-tomek.cz | všechna práva vyhrazena